Obě okresní kola v basketbalu žáků a žákyň kategorie IV (8. – 9. třídy) ovládla Masarykova základní škola v Litoměřicích. Chlapeckého turnaje se zúčastnilo 10 družstev. Bez porážky, až do samého závěru turnaje, se probojoval tým z Masaryčky, který ve finále narazil na hráče z roudnické základní školy a značným rozdílem zvítězil. Dívčí kategorie se zúčastnilo 5 družstev. Ani v tomto případě nenechala děvčata nikoho na pochybách, kdo má pevně v rukách okresní klání a zvítězila jasným celkovým rozdílem bodů 103 : 12.

Obě družstva si tak vybojovala postup do kola krajského, které se v dívčí kategorii odehraje v úterý 27. 3. na Základní škole U Stadionu v Litoměřicích. Chlapci o den později na Základní škole Mírová v Ústí nad Labem. Oběma vítězům děkujeme za reprezentaci města a okresu Litoměřice a přejeme hodně zdaru v kole krajském.