Nejnovější příspěvky

Družina

Druháčci si v Rozmarýnku vytvořili látkovou tašku s vlastním obrázkem. To se jim do nich bude nakupovat, jedna radost.

Družina

V úterý 2. listopadu se na školní zahradě rozsvítila a opět ožila naše vesnička Dýňov. Děti vyrobily krásné výtvory z dýní a ozdobily tak školní zahradu. Rozsvícení předcházel bohatý program, který si s vychovatelkami připravily studentky střední školy pedagogické. Nechybělo vtipné divadlo, soutěže, spousta sladkých dobrot od rodičů dětí, moc za ně děkujeme. Všichni si mohli pochutnat na klobásce z grilu či trdelníku od Sváti Nesvory a zahřát se lahodným čajem či kávou. A kdo chtěl, mohl se zavlnit v rytmu diska. Koukněte na bohatou fotogalerii 🙂

Družina

Dne 18. června ve školní družině proběhl melounový den. Paní vychovatelky nakoupily 10 kusů velikých melounů a na dětech bylo to množství sníst.

Že to nebyl velký problém a dětem chutnalo se můžete podívat ve fotodokumentaci.

Družina

V pondělí 28. května byla zahájena plavecká sezóna ve venkovním bazénu ve školní družině. Počasí nám přálo, a tak teď už jen si přát, aby takových dnů do konce školního roku bylo co nejvíce

Družina

Dne 26. dubna byla ve školní družině oblíbená akce „Čarodějnice“. Tento rok byl program zpestřen o pohádku Strašák Fešák divadla Krabice z Teplic. Dle reakce dětí měla pohádka plná písniček úspěch. Odpoledne plné her, tance, zábavy a ochutnávek pečených dobrot od maminek se vydařil.

Družina

Děti ve školní družině v rámci praxe děvčat SPgŠ si užily maškarní rej včetně her, soutěží, tance a sladké odměny. Děti i paní vychovatelky si odpoledne v maskách užily.

Družina

Na pozvání 1. ZŠ Litoměřice se děti ze školní družiny účastnily divadelního představení „Mrkvoman“ o superhrdinovi ze zahrádky. Hostující divadlo „Krabice Teplice“ uvedlo velice vtipnou pohádku parodující Supermana či Spidermana. Úkolem českého hrdiny bylo porazit zlou čarodějnici, které patří zahrádka, kam chodí veselý zajíc na mrkev. Představení si všichni zúčastnění užili.

Logo novinky

Co je na Masaryčce nového? To se dozvíte právě zde!

  • Rubriky

  • Školní rok

Nejnovější články

Masaryčka na sítích

© Copyright 2021 – Designed by Digitalka.cz

Skip to content