Nejnovější příspěvky

Olympiády a soutěže

Dne 18.6. 2022 byla republiková soutěž mladých zdravotníku v Praze. V kategorii 2. stupně bylo 11 soutěžních týmů. Za Ústecký kraj šla škola Masarykova ZŠ Litoměřice a reprezentovaly to naše žákyně Anna Lhotská, Michaela Titěrová, Karolína Krebsová, Karolína Kosíková a Beáta Tvrzníková. Z pohledu holek to byla skvělá soutěž s výborným zakončením na parníku. Scénky byly skvěle vymyšlené a zahrané. Byly to situace, které se vám můžou stát i v reálném životě. Potkaly se tam například s amputací prstu, otravou nebo s poraněním páteře. Holky si to velice užily a jsou smutní, že to byla jejich poslední soutěž. Jsou na sebe pyšné, ale ještě více jsou pyšné na svoji učitelku Jitku Hrubou, která je vede už od 3. třídy. Každá z děvčat dostala krásné ceny a vyhrály resuscitační figurínu pro kroužek mladých zdravotníků.

Olympiády a soutěže

Malí i velcí zdravotníci berou 1. místa z kraje a postupují na republiku 18. 6. Držte jim palce 😉
Jsou to borci a Jitka Hrubá jak by smet 😁
VELIKÁ GRATULACE 🎉

Olympiády a soutěže

Hned tři postupující do krajského kola matematické olympiády žáků 5. tříd!

Takový byl úspěch mladých matematiků z Masaryčky. To jsou oni:

1. místo Anna Klírová, 5.A

3. místo Markéta Kirschnerová,  5.B

5. místo Jan Veselý,  5.A

(z 27 řešitelů ze 7 základních škol okresu Litoměřice)

GRATULUJEME!

Olympiády a soutěže

Děti ze zdravotnického kroužku pod vedením Jitky Hrubé opět obhájily 1. místo, jak za první, tak i za druhý stupeň, v soutěži mladých zdravotníků. GRATULUJEME!!!

Olympiády a soutěže

Mezi ostřílenými 122 týmy z celé České republiky se umístili naši šesťáci, jednoznačně nejmladší účastníci, v první třetině výsledkové listiny. Zabojovali se základy finanční gramotnosti, poznali zdravé finanční návyky, možné formy výdělku a finanční produkty. K tomu všemu museli pracovat s informacemi, spolupracovat v týmu, rozvíjet svou tvořivost, kreativitu a zvládli se pohybovat se v digitálním prostředí, a to vše v průběhu distanční výuky. Klobouk dolů před týmem Fazolek 01 (Áďa Macháčková, Pavel Vrána, Anička Ščučková, Kačka Gregorová) a Týmáků 1 (Jonáš Kumstát, Nicolas Ficek, Anetka Bezpalcová, Áďa Pechatá)

Olympiády a soutěže

Naši zdravotníci z 2. stupně soutěžili online v 1. pomoci. Celá soutěž trvala čtyři dny a naše děti vybojovaly 1. místo a zároveň získaly titul za nejtýmovější skupinu. Účastnili se Kája Krebsová, Áňa Lhotská, Míša Titěrová, Jan Valchář. GRATULUJEME.

Olympiády a soutěže

I v tomto školním roce se 26 žáků druhého stupně utkalo o postup do okresního kola v zeměpisné olympiádě. Vedle známých tváří nás potěšil i zájem deseti šesťáků. Mezi ostřílenými borci obsadili 2. místo Péťa Jančička (8. B) a 3. místo Vojta Guth (9. A). V kategorii sedmých tříd obsadili 2. místo Matěj Bureš (7. B) a 3. místo Eliška Petržílková (7. B). Mezi nejmladšími obsadili 2. místo Sofinka da Palma (6. A) a 3. místo Michal Futera (6. A).

Postupujícími do okresního kola se staly Vítek Dvořák (6. A), Antonín Kabelka (7. B), Vojta Mazanec (9. B).

A vůbec se neztratili!

Olympiády a soutěže

Úspěšné řešitelky z okresního kola a postupující do krajského kola jsou žákyně Hana Turková a Viky Klepetková z 9.A třídy.

Obsadily 1. a 2. místo v okresním kole mezi litoměřickými, lovosickými, roudnickými základními školami a gymnázii 🙂

Gratulujeme!!!

Logo novinky

Co je na Masaryčce nového? To se dozvíte právě zde!

  • Rubriky

  • Školní rok

Nejnovější články

Masaryčka na sítích

© Copyright 2021 – Designed by Digitalka.cz

Skip to content