Nejnovější příspěvky

Všehochuť

Aleš Kodytek je králem, vyhrál golfový turnaj Král Kotliny.
Blahopřejeme 🙂

Všehochuť

Dnes 24. 8. se stala velká věc: byla pokřtěna kniha Fantastické Litoměřice – čti, prohlížej, procházej se.., již vytvořili nyní už bývalí žáci naší školy ve spojení s Knihovnou Karla Hynka Máchy a Severočeskou vědeckou knihovnou v Ústí nad Labem v projektu Mít svět přečtený. Pokud byste měli zájem, k zapůjčení bude několik výtisků nejen ve škole, ale také v obou knihovnách. Jsme hrdí, že se takový počin, jehož hlavním motivem je naše město, zrodil na půdě Masaryčky. Jen tak dál, žáci.

Všehochuť

Rozloučení a zakončení páté třídy. Celou dobu jsme měli tu NEJ paní učitelku MARTINU NOVÁKOVOU.
Budeme na Vás stále vzpomínat a za vše moc děkujeme…..
Děti a rodiče

Všehochuť

Různým překážkám navzdory se Masaryčce podařilo uskutečnit další akci týkající se výuky cizích jazyků. Po realizaci projektu Erasmus+ a několika jazykových olympiádách se vyučující cizích jazyků na Masarykově základní škole pustili do další akce – cambridgeských zkoušek KET a PET.

Masarykova základní škola hrdě nosí titul British Partner Institution a tyto mezinárodně uznávané zkoušky z anglického jazyka ve spolupráci s British Council pořádá každým rokem. Letos to bylo pro deváťáky i jejich učitele náročnější, ale vše proběhlo hladce.

Děkujeme proto všem vyučujícím za jejich obětavost a nasazení, British Council za spolupráci a všem deváťákům za jejich zodpovědný přístup a respekt k celé akci.

Na výsledky svého snažení si budou muset ještě několik týdnů počkat a my jim všem DRŽÍME PALCE!!!

Logo novinky

Co je na Masaryčce nového? To se dozvíte právě zde!

  • Rubriky

  • Školní rok

Nejnovější články

Masaryčka na sítích

© Copyright 2021 – Designed by Digitalka.cz

Skip to content