Nejnovější příspěvky

Všehochuť

Žáci 1.B vyrobili ve třídě přání a v družince karafiátky. Obdarují maminku, babičku, kamarádku, či jinou ženu 🙂

Všehochuť

Děti na prezenční výuce si ve svých třídách a družinách oslavily masopust před dobou postní. Vyrobily si parádní masky a díky obětavým rodičům ochutnaly i spoustu dobrot sladkých i masitých 🙂

Všehochuť

Žáci 7. A napsali se svojí třídní paní učitelkou Marcelou Kabátovou před Vánoci dopisy seniorům na Dómském pahorku. Některým se do ruky dostala i milá odpověď.

My zveřejňujeme pouze děkovný dopis vedoucí domova paní Chaloupkové.

Vážení žáci,

chtěla bych Vám jménem seniorů Domova na Dómském pahorku poděkovat za dopisy, které jste našim seniorům před Vánoci napsali. Nejen, že byli překvapeni, ale i dojati za slova, která v dopisech byla. V době pandemie – nouzového stavu, blížícím se vánočním svátkům, zákazu návštěv, kdy se senioři nemohli setkávat se svými blízkými, to vnímali velmi pozitivně a povzbudivě. Nouzový stav je pro seniory psychicky náročný a každý z nich to zvládá jinak. Je to pro ně těžké období. Velmi si vážíme tohoto počinu, že i mladá generace myslí na seniory a touto formou je chtěla potěšit a věřte, že jste je potěšili. Někteří senioři Vám chtěli poděkovat odepsat Vám, ale vzhledem k jejich zdravotnímu stavu a úbytku sil, toho většina není schopna. Proto jsem byla pověřena Vám poděkovat za ně. Ti, co to zvládli, posílám přílohou. Ještě jednou děkujeme a jen tak dál. Jste úžasní.

S pozdravem

Veronika Chaloupková

pověřená vedoucí Domova na Dómském pahorku

Všehochuť

Žáci 2.B se během distanční výuky zapojili do soutěže o nejkrásnější přírodní mandalu. Po ukončení termínu soutěže sami hlasovali a vybrali vítěze. Tím se stali na 1.místě Soňa Hájková, na 2. místě Tobík Fiala a na 3. místě Matěj Šálek.

Vítězům gratulujeme.

Všehochuť

Žáci z 3.B nezahálí a i v domácím prostředí provádí pokusy. S plným zápalem pro bádání zjišťovali rozpustnost a nerozpustnost látek ve vodě.

Všehochuť

I v době koronavirové a distanční výuky se na naší škole rozsvítila vesnička Dýňov. Koukněte na foto.

A až půjdete kolem, nezapomeňte zamávat jejím obyvatelům 🙂

Logo novinky

Co je na Masaryčce nového? To se dozvíte právě zde!

  • Rubriky

  • Školní rok

Nejnovější články

Masaryčka na sítích

© Copyright 2021 – Designed by Digitalka.cz

Skip to content