Nejnovější příspěvky

Všehochuť

Vážení rodiče,
chceme Vám velmi poděkovat za důvěru, kterou jste nám dali při letošním zápisu do budoucích 1. tříd. Děkujeme za to, že jste se rozhodli právě pro naši školu. Je nám velkou ctí, že s počtem 88 uchazečů jsme školou, o kterou je v našem městě největší zájem. Současně však s lítostí musíme sdělit, že nejsme schopni vzhledem ke kapacitě všechny zájemce přijmout.

Karel Kynzl, ředitel školy

Všehochuť

Využíváme tohoto nepříjemného období, kdy je škola prázdná alespoň ke školním opravám. Nové okapy již brzy na naší střeše 🙂

Všehochuť

I takto vypadají práce našich žáků v rámci distanční výuky. Ze slohových prací nám vznikla úžasná kuchařka. Věříme, že si v ní najdete recept, který s radostí vyzkoušíte… Nezapomeňte si zapnout zvuk, prezentace je s hudbou. Přejeme Vám DOBROU CHUŤ.

Všehochuť

Žáci 1.B v rámci projektového dne „Den v Africe“ už vědí, která zvířata tam žijí, co je simba, mamba, kima, jaké jsou rozdíly mezi českou a africkou školou, proč tam všechny děti chtějí chodit do školy a jak naše škola pomáhá škole v Keni.

Všehochuť

Z prvňáčků se na pár hodin stali malí chemici a vědcové. Díky paní Adéle Marschallové z GJJ a jejímu projektu se tak mohli dozvědět, co nelít do odpadních vod, jak složitý je proces čištění vody, jak šetřit vodou. Všichni jsme si vědu báječně užili.

Všehochuť

Prvňáčkové se účastní krásného projektu městské knihovny Knížka pro prvňáčky, začli pravidelně navštěvovat knihovnu, kde se seznamují s prostředím knihovny a s dětskými publikacemi. Na konci projektu na ně čeká krásná odměna. KNÍŽKA 🙂

Všehochuť

Ve středu 4. 12. na svátek Barbory jsme slavnostně rozsvítili vánoční strom. Hudební program zajistil školní sbor Bobulky pod vedením Barbory Maligové a pěvecký sbor Sunflower z pedagogické střední školy pod vedením Evy Řebíčkové. Čaj pro děti i dospělé tekl proudem, nově si mohli návštěvníci zakoupit originální hrnek z dílny pedagogů a vychovatelek. Klobásky provoněly celou školní zahradu a každý si mohl koupit výrobek od našich šikovných žáků. Krásně jsme ten advent zahájili.

Logo novinky

Co je na Masaryčce nového? To se dozvíte právě zde!

  • Rubriky

  • Školní rok

Nejnovější články

Masaryčka na sítích

© Copyright 2021 – Designed by Digitalka.cz

Skip to content